szerda 01 április 2009 - 18:36:43 in mérkőzések

vasárnap

eredmény: 4-3

gólok: Vizler Z.(3), Bóta Z.(demekkoragóóóól )

Püspökhatvan: Fűrész B., Molnár G., Molnár J., Patonai P., Kékesi P., Lami G.(Nemesi T), Nándori A.(Jakubecz T.), Vizler V., Bóta Z., Küzmös Sz.(Kékesi K.), Vizler Z.

Rangadó. Ez a szó már magában is egy izgalmas meccset sejtet, és tényleg az volt a hétvégi forduló találkozója. Fordulatokban gazdag, 6 pontos mérkőzést láthattak a szurkolók, akik szép számban jelentek meg vasárnap, és le a kalappal a szurkolásuk előtt. Az előnyt mi szereztük meg de sajnos a második félidőre 1-2-es hátránnyal fordultunk. A szünetben kettőt cseréltünk és kitűztük, hogy a következő félidő elején legalább egyenlítenünk kell. Ez össze is jött, sőt az előnyt is megszereztük, így volt 3-2 az utolsó percekig. 10 perc lehetett hátra, mikor összeszedtünk egy bakis gólt. Ezzel a győzelem a messzi távolba tűnt,tán még a szurkolók előtt is. Viszont a vége előtt pár perccel Bóta Zoli egy hatalmas góllal bizonyította, hogy kinek hol a helye a tabellán. Megérdemelten szereztük meg a pontokat, csak így tovább PSE!