kedd 06 május 2008 - 22:14:39 in mérkőzések

ifi: 14:30
ifi: 7:1

felnőtt: 3-3 (1:1)
gól: Küzmös Sz., Molnár G., Vizler V.

Az első félidőt 1-1-es eredménnyel zártuk, amit Küzmös Szabolcsnak köszönhettünk. Egy nagy szóló után gólt szerzett. Második félidőben vezetett a vendég csapat 2-1-re kb a 60-65. percig, mikor Molnár Gergely egyenlített, és 15 percre rá Vizler Viktor messzi lövésével megszerezte a vezetést. Utóbbi gólt mi már emberhátrányból szereztük. Az utolsó percekben a vendégek minden erejüket összeszedve támadtak, és sajnos megszerezték a 90. percben az egyenlítő találatot. Küzdős mérkőzés volt, szép volt a fordításunk de sajnos nem volt elég kitartás a csapatban amellett, hogy szerencsésnek sem nevezhetnénk magunkat....