vasárnap

eredmény: 1 - 3

gólok: Bóta Z. (2), Nemesi T.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T.(Kékesi P.), Molnár J.(Bóta G.), Patonai P.(Mezőfi A.), Molnár G., Bóta Z., Nándori A.(Jakubecz T.), Kékesi K.(Lami G.), Vizler V., Vizler Z. Küzmös Sz.(Nemesi T.)

Rettenetesen álmosan kezdtük a mérkőzést, mintha mindenki csak levezetett volna, sokszor edzésen nagyobb iramot szoktunk produkálni. Helyzeteink megvoltak, de a gólarányunkat most sem gyarapítottuk nagyon. Félidőben 1-1-es állással fordultunk. A második játékrész elején megszereztük a vezető találatot, amelyet jó ideig nem bírtunk megnövelni sajnos. 11-est is hibáztunk, nagyon nem volt nálunk a góllövő cipőnk. Az utolsó harmadban viszont csak sikerült betalálni, így lett 1-3, ekkor már bátrabban cseréltünk. Ez az eredmény igaz, hogy a kötelező 3 pontot jelentette, de emellett sajnos nem nagyon tudok mást levonni belőle a gólképtelenségünkön kívül. Szoros lesz a bajnokság hajrája, de kell az aranyérem, remélem ezzel minden csapattársam így van.