csütörtök 11 június 2009 - 17:04:54 in egyéb

1. BÓTA ZOLTÁN................................................30 gól (2.hely)
2. VIZLER VIKTOR..............................................15 gól (9. hely)
3. VIZLER ZOLTÁN.............................................10 gól (21. hely)
4. JAKUBECZ TAMÁS.........................................9 gól (27. hely)
5. NEMESI TAMÁS..............................................8 gól (33. hely)
5. KÜZMÖS SZABOLCS......................................8 gól (33. hely)
6. NÁNDORI ATTILA..........................................6 gól (43. hely)
7. OCZTOS TAMÁS.............................................3 gól (75. hely)
7. MOLNÁR GERGELY.........................................3 gól (75. hely)
8. DIAN ISTVÁN..................................................2 gól (97. hely)
9. PATONAI PÉTER............................................1 gól (131. hely)
9. MEZŐFI ANDRÁS............................................1 gól (131. hely)

Püspökhatvan SE - Acsa SC
csütörtök 11 június 2009 - 16:54:20 in mérkőzések

Bajnoki mérkőzés
2009.06.07. 17:00
vasárnap

eredmény: 14 - 1

gólok: Küzmös Sz., Vizler V., Kiss Z., Jakubecz T.(2), Molnár G.(2), Bóta Z.(7)

Püspökhatvan: Csitári I.(Mátyás T.), Ocztos T., Patonai P.(Mezőfi A.), Bóta G.(Kiss Z.), Kékesi P.(Molnár J.), Molnár G., Bóta Z., Vizler V., Jakubecz T.(Kékesi K.), Nándori A.(Nemesi T.), Küzmös Sz.(Lami G.)

Az őszi találkozót elfelejtettük és sikerült egy elvárt színvonalú és gólokban gazdag mérkőzést játszanunk a hétvégén a "szomszédainkkal". Szerintem aki lent volt a találkozón nem bánta meg, pedig az idő nem volt épp közönségbarát. Mindenki kivette a részét a játékból, kihasználtuk az összes cserelehetőségünket is.
A találkozó után pedig tartottunk egy kis ünneplést a pályán, pezsgőzés és társai Koncz Zoltán és Kiss Zoltán az egyesületért tett támogatásiakért, odaadó munkájukért emlékdíjban részesültek. Az este pedig sikerült egy elég jó kis zárópartit tartanunk

Hajrá PSE!

Az oldalon rövid beszámoló olvasható az előző mérkőzésről!
Nemsokára új szavazás, szívesen fogadok témákat az új szavazáshoz!
(az oldalon a chat-boxban, vagy emailben a menüben található Kapcsolat fülre kattintva)

kedd 26 május 2009 - 23:26:17 in egyéb

(a Váchartyáni mérkőzés góljai nélküli állás)

1. BÓTA ZOLTÁN................................................20 gól (3.hely)
2. VIZLER VIKTOR..............................................10 gól (16. hely)
3. VIZLER ZOLTÁN.............................................8 gól (26. hely)
4. NEMESI TAMÁS..............................................6 gól (37. hely)
4. NÁNDORI ATTILA..........................................6 gól (37. hely)
5. JAKUBECZ TAMÁS.........................................5 gól (47. hely)
6. KÜZMÖS SZABOLCS......................................4 gól (58. hely)
7. OCZTOS TAMÁS.............................................3 gól (67. hely)
7. PATONAI PÉTER............................................1 gól (123. hely)
7. MEZŐFI ANDRÁS............................................1 gól (123. hely)
7. MOLNÁR GERGELY.........................................1 gól (123. hely)

Vácduka KSK - Püspökhatvan SE
kedd 26 május 2009 - 23:11:22 in mérkőzések

2009.05.31. 17:00
vasárnap

eredmény: 3 - 1

gólok: Küzmös Sz.

Püspökhatvan: Fűrész B., Patonai P., Molnár G., Kékesi P., Bóta G., Bóta Z., Vizler V., Nemesi T.(Molnár J.), Nándori A.(Jakubecz T.), Küzmös Sz.(Kékesi K.), Vizler Z.

Úgy gondolom rangadónak nevezhetem ezt a mérkőzést. Fontos 3 pont lett volna. Egy igen jó pályán, esős időben játszottuk le a meccset, ahol úgy gondolom amíg nem kaptuk meg a harmadik gólt, partiban is voltunk a hazaiakkal, azaz akkor még a bajnokságot vezető csapattal. Így több mint 1 hét elteltével nem tudom már érdemekben jellemezni a találkozót, butaságot nem szeretnék írni.
Mindennek ellenére úgy gondolom az utolsó meccs eredményétől függetlenül, hogy helyt álltunk a bajnokságban. A harmadik hely biztossá vált számunkra. Szerintem meg lehetünk ezzel az eredménnyel elégedve.
Utolsó forduló, Püspökhatvan - Acsa, kicsit elmaradtam az időbeni kiírásával. Hamarosan azonban frissítve az a találkozó is az oldalon.

Hajrá PSE!

Püspökhatvan SE - Váchartyán KSE
hétfő 18 május 2009 - 20:35:50 in mérkőzések

2009.05.24. 16:30
vasárnap

eredmény: 15 - 0

gólok: Vizler V.(4), Bóta Z.(3), Vizler Z.(2), Jakubecz T.(2), Küzmös Sz.(2), Nemesi T.(2)

Püspökhatvan: Fűrész B.(Mátyás T.), Molnár G., Bóta G., Patonai P.(Molnár J.), Kékesi P., Kékesi K.(Lami G.), Jakubecz T.(Nemesi T.), Bóta Z., Vizler V., Küzmös Sz., Vizler Z.

Végre úgy hoztunk egy kötelezően 3 pontos meccset ahogy azt jobban nem is lehetett volna. Mondjuk az ellenfél 10 emberrel állt ki, ám ennek ellenére mind a 90 percig játék volt a pályán. Az eredmény ismeretében ez pozitívum tőlük.
Sikerült kispasszos focit játszanunk és végre !játszanunk!. Közönségbarát meccs volt remélem, sok és egyben szép gólos találkozót láthattak a jó időben kilátogató szurkolók, ahol már az első félidőben realizálódott a várható kifejlet, hiszen 6-0-ás állással fordultunk.
A bajnokságban is tisztázódott egy két dolog így a tavaszi forduló vége fele, hisz 8 ponttal vezetünk a 4. helyezett előtt, amely mivel 2 mérkőzésünk van, behozhatatlan. A felsőházban még lehetséges a mozgolódás, ám úgy gondolom, mivel a Gödnek nem sikerült idegenben legyőznie a GEAC-ot, így a gödöllőiek a fennmaradó 2 meccsük ismeretében úgy gondolom behozhatatlanok azzal az 1 pontjukkal előttünk. Tehát a dobogó biztosnak tűnik, pontosítás 2 hét múlva az oldalon.

gólok: Vizler V.

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T.(r.c.), Molnár J.(Bóta G.), Kékesi P., Molnár G.(y.c.), Nándori A.(y.c.)(Jakubecz T.), Bóta Z.(y.c.), Vizler V.(y.c.), Nemesi T., Küzmös Sz.(Lami G.(Mezőfi A.)), Vizler Z.
r.c. redcard
y.c. yellowcard

Mit is írjak? Nem egyszerű. Voltak a mérkőzésen minket hátráltató tényezők a pályán(hárman), de volt más problémánk is úgy gondolom. Van egy hullámvölgyünk így a bajnokság végére úgy tűnik. Már a szadai meccs is netzes volt, azóta csak próbálkozunk, és ez a meccs volt az mikor nem jött be a próbálkozás. Ha az első félidőben megszerezzük azt az előnyt amit a sors elénk rakott, gond nélkül megvan a 3 pont. 1-4-gyel fordulhattunk volna a szünetben, helyette 1-1-es állással tettük ezt meg. Ezután meg jött a kapkodás, a bizonytalankodás, hibázás. Azt hiszem ez volt az első vereségünk a tavaszi szezonban. Remélem egyben az utolsó is.

Hajrá PSE!

Arsene Wenger - Sir Alex Ferguson
csütörtök 07 május 2009 - 23:41:33 in egyéb

Arsene Wengert nagyon bosszantja, hogy tavaly a United nyerte a bajnokságot, ezért elhatározza, hogy elutazik Manchesterbe és megnézi, Sir Alex Ferguson hogyan készíti fel a csapatát. Egy-két edzés megtekintése után azonban még mindig nem tiszta számára, hogy mitől is ilyen jók a MU játékosai. Meg is kérdezi Sir Alextől.
- Az a dolog nyitja hogy mindig kérdezek a játékosaimtól valami bonyolultat, ez pedig biztosítja hogy mentálisan is mindig pengék legyenek - válaszolta Sir Alex.
Wenger még nem érti teljesen, ezért kéri Fergie-től, hogy mutasson neki egy példát. Fergie odahívja a csapatkapitányt Gary Neville-t.
- Figyelj Gary, egy találós kérdés! "Apád fia, de nem a testvéred. Ki az?"
- Jaj mester, de hisz ez nagyon könnyű: természetesen én!
- Látod Arsene, így kell őket mentálisan felkészíteni!
Wenger nagyon boldogan utazik vissza Londonba, és másnap meg is próbálja bevetni a trükköt. Odahívja magához az edzésen Emmanuel Adebayort.
- Manu, felteszek egy egyszerű kérdést: "Apád fia, de nem a testvéred, ki az?"
- Ajaj főnök, ez kemény kérdés, aludhatok rá egyet? És miért kérdezi ezt tőlem?
Wenger elmagyarázza hogy ez egy brit felkészítési módszer része, majd hazaküldi Manut gondolkodni. Azonban Adebayornak nem jut az eszébe semmi, ezért felhívja Paul Scholest, aki mégis csak brit, és biztos jobban ismeri a brit edzői fortélyokat.
- Paul, talán tudnál segíteni nekem egy kérdésben: "Az apád fia, de nem a testvéred, ki az?"
- Ez könnyű: ez én vagyok - válaszol Scholes.
Másnap Adebayor önbizalomtól duzzadva megy oda Wengerhez.
- Na, Manu, tudod már a választ a kérdésemre?
- Persze, igazából nagyon könnyű volt rájönni. Paul Scholes az!

gólok: Bóta Z. (2), Nemesi T.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T.(Kékesi P.), Molnár J.(Bóta G.), Patonai P.(Mezőfi A.), Molnár G., Bóta Z., Nándori A.(Jakubecz T.), Kékesi K.(Lami G.), Vizler V., Vizler Z. Küzmös Sz.(Nemesi T.)

Rettenetesen álmosan kezdtük a mérkőzést, mintha mindenki csak levezetett volna, sokszor edzésen nagyobb iramot szoktunk produkálni. Helyzeteink megvoltak, de a gólarányunkat most sem gyarapítottuk nagyon. Félidőben 1-1-es állással fordultunk. A második játékrész elején megszereztük a vezető találatot, amelyet jó ideig nem bírtunk megnövelni sajnos. 11-est is hibáztunk, nagyon nem volt nálunk a góllövő cipőnk. Az utolsó harmadban viszont csak sikerült betalálni, így lett 1-3, ekkor már bátrabban cseréltünk. Ez az eredmény igaz, hogy a kötelező 3 pontot jelentette, de emellett sajnos nem nagyon tudok mást levonni belőle a gólképtelenségünkön kívül. Szoros lesz a bajnokság hajrája, de kell az aranyérem, remélem ezzel minden csapattársam így van.

gólok: Bóta Z., Küzmös Sz.

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T., Molnár J.(Saller A.), Molnár G., Patonai P.(Mátyás T.), Nándori A.(Kékesi P.), Kékesi K.(Vizler Z.), Bóta Z., Lami G.(Jakubecz T.), Vizler V., Küzmös Sz.

Kötelező 3 pontos mérkőzés elé néztünk, itt nem hibázhattunk. De mégsem volt annyira sétagalopp a mérkőzés. Habár az őszi eredményhez és mérkőzéshez képest simább volt. Az első félidőben nem kevés helyzetünk volt, kapufák, nagy mentések akadályoztak meg minket a gólszerzésben. Második félidőre elég sokat cseréltünk, a szél is nekünk fújt. A hazaiak nem sokszor kerültek el a kapunkig, de a gólok csak nem jöttek. De végül, szinte írhatnám már azt is, hogy ki más mint Bóta Zoli megtörte a jeget egy messzi ballábas lövéssel, ami a kapu alsó sarkába csapódott. Ezek után ismét rengeteg helyzetünk volt, amelyekből Szabinak sikerült egyet bekotornia . Így gól nélkül lehoztuk a meccset, és tartjuk az egy pontos előnyünket az első helyen, amit remélem a bajnokság végéig meg is őrzünk

gólok: Bóta Z.

Püspökhatvan: Fűrész B., Dian I., Kékesi P., Patonai P., Molnár J., Kékesi., K Bóta Z., Lami G.(Nemesi T.), Jakubecz T.(Küzmös Sz), Nándori A., Vizler Z.

Az első félidőben álmosan kezdett a csapat. Nem sikerült eléggé felpörögni a meccshez, talán a nagy melegnek is volt köszönhető. Uraltuk a játékot, helyzeteket dolgoztunk ki. Az ellenfelünk próbált kontrákra játszani, de igyekeztünk ezeket levédekezni. Helyzeteket dolgoztunk ki, de sajnos a befejezésekre nem tudtunk eléggé koncentrálni és sorra kimaradtak. A félidő előtt Vizler Zoltán remekbe szabott szabadrúgását csak a felsőléc tudta hárítani, de ragyogó helyzetfelismerést követően Bóta Zoltán a kipattanó labdát a hálóba gurítva megszerezte a találkozó egyetlen gólját. A második félidőben a csapat elszántabban érkezett a pályára. Próbáltuk növelni góljaink számát, de sajnos ezen a napon a szerencse nem állt mellénk. Izgalmas, küzdős meccs után a 3 pontot sikerült itthon tartanunk.

gólok: Bóta Z., Jakubecz T.

Püspökhatvan: Csitári I., Molnár G., Patonai P., Molnár J.(Mátyás T.), Kékesi P., Lami G.(Saller A.), Kékesi K., Nándori A.(Nemesi T.), Jakubecz T., Vizler Z., Bóta Z.

Kötelező győzelem volt ez, hisz tudtuk, ezen múlhat most az első hely a tabellán. A forduló többi mérkőzésének és a mi győzelmünknek köszönhetően a tabella legtetején tanyázunk, remélhetőleg a bajnokság végéig
A találkozóról, győzhettünk volna nagyon gólkülönbséggel is, de most nem találtunk be olyan könnyen a kapuba, pedig ha ilyen szoros marad a bajnokság eleje akkor a gólkülönbségek is számíthatnak olykor olykor. Véleményem szerint nem a legjobb játéktudásunkkal szerepeltünk a hétvégén, de most elegendő volt ez is. Van min javítanunk, de ezt szerintem tudjuk is magunkról. Nah de a lényeg akkor is: Győztünk

Hajrá PSE!

Püspökhatvan SE - Gödöllői EAC
szerda 01 április 2009 - 18:36:43 in mérkőzések

2009.04.05. 15:30
vasárnap

eredmény: 4-3

gólok: Vizler Z.(3), Bóta Z.(demekkoragóóóól )

Püspökhatvan: Fűrész B., Molnár G., Molnár J., Patonai P., Kékesi P., Lami G.(Nemesi T), Nándori A.(Jakubecz T.), Vizler V., Bóta Z., Küzmös Sz.(Kékesi K.), Vizler Z.

Rangadó. Ez a szó már magában is egy izgalmas meccset sejtet, és tényleg az volt a hétvégi forduló találkozója. Fordulatokban gazdag, 6 pontos mérkőzést láthattak a szurkolók, akik szép számban jelentek meg vasárnap, és le a kalappal a szurkolásuk előtt. Az előnyt mi szereztük meg de sajnos a második félidőre 1-2-es hátránnyal fordultunk. A szünetben kettőt cseréltünk és kitűztük, hogy a következő félidő elején legalább egyenlítenünk kell. Ez össze is jött, sőt az előnyt is megszereztük, így volt 3-2 az utolsó percekig. 10 perc lehetett hátra, mikor összeszedtünk egy bakis gólt. Ezzel a győzelem a messzi távolba tűnt,tán még a szurkolók előtt is. Viszont a vége előtt pár perccel Bóta Zoli egy hatalmas góllal bizonyította, hogy kinek hol a helye a tabellán. Megérdemelten szereztük meg a pontokat, csak így tovább PSE!

Hajrá PSE!

Kisalag - Püspökhatvan SE
hétfő 23 március 2009 - 13:30:16 in mérkőzések

2009.03.29. 15:00
vasárnap

eredmény: 1-5

gólok: Vizler Z., Bóta Z. (2), Dian I., Nándori A.

Püspökhatvan: Fűrész B., Dian I., Molnár J., Kékesi P., Molnár G.(Frédi), Lami G.(Nemesi T.), Kékesi K., Bóta Z., Vizler V., Nándori A., Vizler Z.

A kisalagi pályát szerintem nem kell bemutatni senkinek sem. Kissé esős volt az idő, épp jó arra, hogy a pályán ördögszekereket ne fújkáljon a szél Sikerült már az elején betalálnunk, így a hátralévő időben a gólok gyártása volt a feladatunk, ami azt hiszem sikerült is. Sajnos kaptunk is egyet...

Püspökhatvan SE - Gödi SE
csütörtök 19 március 2009 - 23:32:24 in mérkőzések

2009.03.22. 14:00
vasárnap

eredmény: 1-1

gólok: Vizler Z.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T., Patonai P., Molnár J., Molnár G., Kékesi K.(Küzmös Sz.), Lami G.(Nemesi T.), Bóta Z., Nándori A.(Kékesi P.), Vizler V., Vizler Z.

Azt hiszem nem mondok nagy butaságot azzal, hogy a gödiek sokkal jobban örültek az itt szerzett 1 pontnak, még úgy is, hogy ők szerezték meg a vezetést a második félidőben.
Az őszi mérkőzéshez képest teljesen más képet alkottunk a pályán velük szemben. Sajnos a vezetést nem szereztük meg, hogy esetleg megvédhessük. Nem kevés helyzetünk volt, de sajnos nem jöttek össze a dolgok, az ellenfél kapusa igen jó teljesítményt nyújtott. Így a gödiek maradtak előttünk, és ez az eredmény a GEAC-nak is jól jött. Ezzel az élmezőny még jobban besűrűsödött.
Jobban megérdemeltük volna a 3 pontot ellenfelünknél, és ezzel megszereztük volna a tabella legfelső helyét is, de így sincsen okunk csüggedni annyira, ha a többi meccsen is hozni tudjuk a formánkat.