hétfő 31 május 2010 - 15:58:19 in mérkőzések

eredmények:

Felnőtt: 3 - 1 (0 - 1)

gólok: Bóta Z., Vizler V., Lami G.

Püspökhatvan: Csitári I., Fehéregyházi T., Kékesi P., Bóta G., Patonai P., Lami G., Bóta Z., Molnár G., Jakubecz T., Vizler V., Vizler Z.

Fontos győzelem volt, amit hátrányból fordítva szereztünk meg. Ez különösen emeli a dolgot úgy gondolom. A jobb helyezésért folyt az összecsapás, így a bajnokságban a 8. helyen végeztünk. Szoros volt ez az idei bajnokság nagyon, de jobb helyen kellett volna végeznünk. Remélem tanultunk az idei hibáinkból, és jövőre ismét felkerülünk a dobogóra, mint 2008/09ben.
Szoboszlón találkozunk

Ifi: 3 - 0 (1 - 0)

gólok: Czifra (2), Czerovszki

Püspökhatvan:Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Gimesi H., LamiB., Czifra B., Dallos B., Czeró M., Varga, Ondrik, Csapó, csere: Klenk Hugyecz

Antal Pál(edző):
Megerősített csapattal léptünk pályára az utolsó meccsünkön. Helyzetek sokaságát dolgoztuk és hagytuk ki az első 45 percben, amiből csak egyet sikerült begyötörni a szünetig. Fordulás után a cserékkel sikerült még jobbá tenni a támadásokat ami még két gólt hozott.Az utolsó meccsre végre a csapatból többen is úgy játszottak ahogy a szezonba csak nagyon ritkán sikerült.

gólok: Bóta Z., Vizler V.

Püspökhatvan: Csitári I., Fehéregyházi T., Bóta G., Kékesi P., Patonai P., Jakubecz T.(Nemesi T.), Bóta Z., Molnár G.(Mátyás T.), Kékesi K.(Lami G.), Vizler V., Vizler Z.

Nagyon pozitívan kezdtük a mérkőzést, szépen játszottunk, ment a foci, helyzetünk is volt. Ezt sajnos csak az első 15 percben tudtuk tartani. A hazaiak 19es játékosa remek játékával 2 gólos előnyhöz juttatta csapatát, amire az első félidőben nem tudtunk válaszolni. A második félidőben a vége felé ébredtünk fel, ami eredményezett is 2 gólt, sikerült kiegyenlítenünk. Ha nem játszanánk 90 perc alatt ilyen hullámzó teljesítménnyel sokkal sikeresebbek lennénk. Ez a megállapítás az összes tavaszi találkozónkra is levetíthető. De így hátrányból visszahozva a mérkőzést, örültünk az 1 pontnak amivel távozhattunk.

Ifi: 4-1 (1-1)

gólok: Csapó (11-es)

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Lami B., Ondrik, Csapó T., Dallos B., Czifra B., Hugyecz, Pálházi T., Czifra B.

A csapatunkat akaratban és lelkesedésben felülmúló hazaiak megérdemelten nyerték meg a mérkőzést potyaízű gólokkal.

Részvétel:

Korosztály nincsen, minden "felnőtt" amatőr labdarúgó nevezhet, csapatonként maximum 12 fővel.

Nevezési díj:
12,000 Ft/csapat, mely összeg tartalmaz személyenként egy tál melegételt /babgulyás/ és egy pohár /3dl/ sört vagy üdítőt.

Díjazás:
I. helyezett kupát és oklevelet, és minden résztvevő csapat oklevelet kap.

+ vereség: 0 pont
+ egyenlő pontszám esetén, először az egymás elleni eredmény, a gólkülönbség, a több rúgott gól majd a sorsolás dönt
+ helyezésenként a csoportokban azonos helyen végzett csapatok játszanak egymás ellen
+ helyosztók során döntetlen esetén 3-3 büntetőrúgást kell elvégezni, egy játékos csak egy büntetőt rúghat

Sorsolás:
Minden jelentkezett csapat értesítést kap.

Jelentkezni lehet:

Pince Club, Püspökhatvan
emailben: nandori.tunde@invitel.hu

A helyszínen büfé üzemel!

FIGYELEM!
Az öltözőkben hagyott értékekért a szervezők felelősséget nem vállalnak.

gólok: -

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T.(Bóta G.), Fehéregyházi T., Kékesi P., Patonai P., Kékesi K.(Nemesi T.), Molnár G., Bóta Z., Jakubecz T.(Küzmös Sz.(piroslap)), Vizler V., Vizler Z.

A múlt heti pályát elárasztó víz ellenére egy nagyon jó talajon játszottunk. Sajnos a szép eredmény ismét elmaradt, de legalább megőriztük otthoni veretlenségünket. Helyzeteink voltak, több is mint az ellenfélnek, de értékesíteni egyet sem tudtunk. Így még az 5. hely is elérhetetlenebbnek tűnik...

Ifi: 5-3 (2-3)

2010 május 27. csütörtök

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Gimesi H., Ocztos A., Lami B., Dallos B., Kékesi P., Czero M., Czifra B., Pálházi T., Ondrik
csere: Laukó T., Czifra B.

Gól: Pálházi T.(3), Dallos B., Czeró M.

Végre egy meccs amit mi kezdtünk jobban és hamar kétgólos előnyt szereztünk amit a kissé nagyképű csomádiak még hamarabb megfordítottak. A második félidőben már szinte bunkó módon nagyképűen viselkedtek de egy tanítani való szabadrúgásgól (Czeró) és egy megalázó sarokkal szerzett gól (Pálházi) gyorsan visszahozta őket a földre, és a végére esélyük sem volt a gólszerzésre.

Felnőtt: 2 - 2

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T., Kékesi P., Patonai P., Bóta G., Jakbecz T.(Küzmös Sz.), Molnár G., Bóta Z., Kékesi K.(Nemesi T.), Vizler V., Vizler Z.

Gól: Vizler Z., Styevkó G.(öngól)

A pálya állaga sokkal rosszabb volt, mint akkor mikor a találkozót elhalasztották a hazaiak. Szinte játszhatatlan volt a futball rajta. Ennek ellenére mi nyomtunk jobban, ezzel viszont teljesen ellentétesen az eredmény után is mi futottunk. Jobb lett volna nem elhalasztani ezt a mérkőzést és akkor lejátszani amikorra eredetileg ki lett írva.

Ifi:10 - 2 (7-0)

Püspökhatvan: Borbély G., Lami B., Ocztos A., Gimesi H., Ondrik, Bátyi R., Dallos B., Csapó T., Hugyecz, Czifra B. Pálházi T.

gólok: Bóta Z., Jakubecz T.

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T., Mátyás T., Bóta G., Molnár G., Kékesi K.(Lami G.), Bóta Z., Fehéregyházi T.(Nemesi T.), Jakubecz T., Vizler V., Vizler Z.

Ismét az aktuális első helyezett csapatot fogadtuk hazai pályán, egy igencsak megfogyatkozott csapattal( 2hátvéd eltiltását töltötte, 1 támadó lesérült Galgahévízen). Szakadó esőben indult a mérkőzés, aminek köszönhetően még éles cipőben is meg-meg lehetett csúszni a pályán. Szoros és élvezhető volt a találkozó a szurkolók szerint, nem mutatkozott meg a 2 csapat közti tabellán elfoglalt pozíció különbség. Igyekeztünk itthon tartani a 3 pontot, vezettünk is 2-1-re, de sajnos nem tudtuk megtartani az eredményt, és egy a félpályán érdekes körülmények közt elvesztett labdából az ellenfél egy gyors kontra után egyenlíteni tudott. A sors viszont valamilyen szinten visszaadta ezt a bírói tévedést, hisz egy megismételtetett büntetőt kihagytak a listavezetők az utolsó percekben. Ezzel az eredménnyel még mindig megvan a hazai veretlenségünk, de ez önmagában nem elég a bajnokságban sajnos. Ikladon és majd Vácrátóton is nyernünk kell, hogy méltóképpen fejezhessük be ezt az idényt is.

Ifi: 7 - 1 (4 - 1)

gólok: Pálházi T.(2), Kékesi (2(1.11-es)), Hugyecz, Ceró M., Czifra B.

Püspökhatvan: Borbély G.,Bátyi T., Gimesi H., Ocztos A., Ondrik, Dallos B., Czifra B., Kékesi P. Ceró M., Pálházi T., Hugyecz csere: Laukó T., Czifra B.

Antal Pál (edző):

Álmosan kezdtük a meccset de a vendég gól hamar felébresztette a csapatot, az egyenlítés és a gyors második gól jót tett a fiúknak. Ezután már mi uraltuk a játékot és a szünetig szereztünk még két gólt és még az is belefért hogy 11-est hibázzunk(Dallos). A szünet után folytattuk a lelkes jó játékot ami még három gólt hozott. Több jó egyéni teljesítmény meghatározta a csapat játékát, és hoztuk a kötelezőz. Külön köszönet Kékesi Petinek és Ceró Martinnak, hogy vállalták a játékot.

gólok: Vizler V.(p)

Püspökhatvan: Fűrész B., Molnár G., Kékesi P., Bóta G., Patonai P., Kékesi K.(Lami G.), Bóta Z., Fehéregyházi T.(Nemesi T.), Jakubecz T.(Küzmös Sz.(Mátyás T.)), Vizler V., Vizler Z.

Sajnos ezen a hétvégén sem törtük meg az idegenbeli nyeretlenségi sorozatunkat. Ha vezetne valaki a kapura lövésekről, támadásokról, szögletekről statisztikát, akkor azokban mi nyertünk volna, de mint tudjuk, a focit gólra játszák. Egy jó pályán szép időben született így meg a 2:1-es hazai siker. Sárga lapokkal erősen tarkított volt a találkozó, amelynek köszönhetően a most következő hétvégi meccsre (Szentmártonkáta ellen) a két szélső hátvédünk eltiltást kapott. Nehéz lesz így a listavezető ellen, de a foci gömbölyű. Vissza kell kerülnünk a dobogó közelébe!

Ifi:3 - 1

gólok: Dallos B.

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Szekeres, Lami B., Ondrik, Dallos B., Czifra B., Csapó, Hugyecz, Pálházi T.

Álmosan és langyosan kezdtük a meccset, amit a hazaiak a védőink hathatós közreműködésével gyorsan kihasználtak. A nagyobb különbséget csak Borbély G. védései akadályozták meg. A második játékrészre jóval elszántabban mentünk ki, ami szépítést eredményezett, de egy góllal befejezett hazai kontra lezárta a találkozót.

gólok: Vizler V.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T., Kékesi P., Patonai P., Molnár G., Fehéregyházi T.(Bóta G.), Bóta Z., Kékesi K.(Mátyás T.), Jakubecz T.(Küzmös Sz.), Vizler Z., Vizler V.(Lami G.)

Nagyon szép időben egy jó pályán és remek közönség előtt játszhattunk a hétvégén az akkor még a bajnokságot is vezető Újszilvás csapatával. Hajtós ám defenzív játékot játszottunk, amely végül is hatásos fegyvernek bizonyult a mezőnyben remekül játszó vendég együttessel szemben. Egy a mi térfelünk közepén megszerzett labdából vezettünk végig egy gyors ellentámadást, amelyet végül Vizler Viktor fejjel gólra váltott. Fordulatos mérkőzés volt, amit mi sem bizonyít jobban egy kihagyott hazai büntetőnél, vagy egy vendég szabadrúgásnál a gólvonaltól 9 méterre, amelynek a hárítására az egész hazai csapat felsorakozott a kapu torkában. Összesítve sikerült kiszolgálnunk a mérkőzésre lelátogatókat, és szerintem nem túlzok nagyon, ha azt írom: meglepnünk is az eredménnyel

Ifi: 0 - 0

gólok: -

Püspökhatvan: :Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Szekeres, Lami B., Ondrik, Czifra B., Csapó T., Gimesi H., Bátyi R., Pálházi T. csere:Czifra B.

Jó időben jó pályán jó csapat ellen küzdelmes harcos mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Hajrá PSE!

Az Egyesület 2009 évi beszámolója
hétfő 12 április 2010 - 21:07:33 in egyéb

IDE kattintva megtekinthető a
Püspökhatvani Sport Egyesület 2009. évi beszámolója.

gólok: -

Püspökhatvan: (az adatbankban sem lett még feltöltve a keret, személyesen nem voltam ott a találkozón)

A felnőtt mérkőzés "jellemzését" a chatboxban olvashatjuk.

Ifi: 2-2 (0-1)
(Az ifjúsági mérkőzést április 22-én pótolták be a csapatok Fóton.)

gólok: Gimesi G., Pálházi T.

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Szekeres., Lami B., Dallos B., Csapó, Czifra B., Gimesi H., Ondrik., Pálházi T.

A hétvégi elmaradt meccset csütörtökön pótoltuk Fóton. Már az első percben sikerült gólt szereznünk amivel alaposan megleptük a hazaiakat. Ezután jobbára csak védekeztünk, de ígéretes ellentámadásokat is vezettünk bár a befejezésük sajnos nem sikerült. A második félidő is úgy folytatódott mint az első, de jól álltuk a sarat. Majd egy szép egyéni megmozdulással megdupláztuk az előnyt, ami után egy KISSÉ elkezdett lejteni a pálya(nem nekünk)és alaposan beszorultunk a kapunk elé de hősiesen védekeztünk. A hazaiak megérdemelten szépítettek és addig játszatták őket amíg kiegyenlítettek.

gólok: Vizler V.(2), Vizler Z., Bóta Z.

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T., Bóta G., Kékesi P., Patonai P., Jakubecz T.(Lami G.), Kékesi K.(Nemesi T.), Bóta Z.(Nándori A.), Molnár G., Vizler Z., Vizler V.

Az őszi 1-1-es mérkőzést sikerült "kijavítanunk". Kötelező 3 pont volt, ugyanis a tabella középső helyei csupán egy két ponton múlnak. A közönséggel csak megelégedve lehetünk, a nem túl jó idő ellenére elég sokan megtisztelték a csapatot a jelenlétükkel. Szerintem sikerült is egy látványos, játékos, sok passzos és gólokban gazdag összecsapással meghálálni ezt nekik. Személyes meglátásom szerint a csapat játéka pozitív irányban változott. Itt elsősorban a játékosabb és több passzos focira gondolok. Remélem tudjuk ezt a szintet tartani, még jobban pedig azt remélem, hogy akár emelni is.

Felnőtt: 8 - 0 (4-0)

gólok: Küzmös Sz.(2), Jakubecz T.(2), Molnár G.(2), Nemesi T., Vizler V.

Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T., Kékesi P., Bóta G., Molnár G., Bóta Z.(Mezőfi A.), Lami G., Jakubecz T., Kékesi K., Vizler V.(Nemesi T.), Küzmös Sz.

Kellemes időben de véleményem szerint kevés néző előtt játszottunk egy barátságos mérkőzést húsvét vasárnapján Csővár csapatával. A vendégek elég foghíjasan álltak ki, így mi segítettük ki őket 2 hazai játékossal. Ennek ellenére úgy vélem, hogy egy remek alkalom volt számunkra ezen a találkozón felszabadultan gyakorolni, próbálgatni az edzésen elsajátított figurákat, támadásokat, labdajátékot. Remélem a szurkolóknak is sikerült ezzel a találkozóval egy kellemes délutánt szereznünk.

gólok: Lami G., Bóta Z., Ocztos T.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T., Mezőfi A., Kékesi P., Molnár G., Kékesi K., Bóta Z., Jakubecz T., LAmi G.(Nemesi T.), Vizler V., Küzmös Sz.(VIzler Z.)

A mérkőzést Zsolti kommentálta már a chatboxban, így én most nem írnék róla nagyon semmit.