Püspökhatvan: Csitári I., Ocztos T.(yc), Kékesi P.(yc), Patonai P., Bóta G.(Mezőfi A.), Molnár G., Kékesi K.(Lami G.), Küzmös Sz.(Vizler Z.), Jakubecz T., Bóta Z., Vizler Z.

A tavaszi szezon első hazai mérkőzését játszottuk a Valkó ellen a hétvégén.
Az idő nagyon kellemes volt a játékhoz, és rendkívül közönségcsalogató is,
hisz megítélésem szerint sokan tisztelték meg jelenlétükkel, szurkolásukkal a csapatot.
Az első félidőben nem jutottunk dűlőre az ellenféllel, 0-0 -ás állással fordultunk,
habár mindkét csapatnak akadtak lehetőségei szép számmal.
Második félidőben valamivel motiváltabban léphettünk a pályára, ami meg is látszott az eredményességünkön.
Végeredményben, egy nagyon jó közönség előtt szereztük meg idei első győzelmünket,

gólok: Vizler V.

Püspökhatvan: Fűrész B., Ocztos T., Bóta G., Kékesi P., Patonai P., Fehéregyházi T.(Lami G.), Kékesi K.(Molnár G.), Bóta Z., Jakubecz T., Vizler V., Küzmös Sz.

A vezetést mi szereztük meg, de már az első félidőben ki tudott egyenlíteni a hazai csapat. Nagyon szezon eleji formában
játszottunk sajnos. Az egyenlítést sem sikerült kiharcolnunk, pedig helyzetig eljutottunk.
Ezzel a vereséggel Tápióság megelőzött minket a tabellán, így már csak 9-edikek vagyunk.
Remélem a következő meccseken behozzuk ezt a lemaradást.

Ifi:1 - 3

gólok: Pálházi T.(2), Czifra B.

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Csapó T., Gimesi H., Klenk M.(Hugyecz M.), Ondrik B., Pálházi T., Bátyi R.(Lami B.), Laukó T.(Czifra B.), Varga B.

Hajrá PSE!

PSE Címer
hétfő 01 március 2010 - 18:20:09 in egyéb

PSE Címer

Márciusra elkészült a címerünk is
A hétvégén pedig megszereztük első győzelmünket!

Az alábbi 6 címer készült el eddig.
A "győztes" terv felkerül a mezekre és a leendő pólókra, egyéb ruhákra, kiegészítőkre.

psefoci.extra.hu
hétfő 08 február 2010 - 01:15:41 in egyéb

2010 Tavasz edzésterv
péntek 29 január 2010 - 17:34:37 in egyéb

Karácsony Kupa Acsa
péntek 08 január 2010 - 19:11:21 in egyéb

Az Acsán Karácsonykor megrendezett teremtornán szereplő csapat látható a képen.
A szombati mérkőzések eredményei alapján sajnos nem jutottunk tovább a vasárnapi csoportba.

Eredmények:
Acsa II - PSE 1-0
PSE - Budapest Bank 2-3
Acsa I - PSE 3-5

Nem tartom szükségesnek, hogy a mérkőzésekről pontosabban beszámoljak,
talán annyit csak, hogy sokszor voltunk emberhátrányban.
Ám a jó hangulattal nem volt probléma a csapatnál

Üdvözlet Mindenkinek !
csütörtök 24 december 2009 - 20:29:32 in egyéb

Üdvözlet Mindenkinek ! Békés, kellemes karácsonyi ünnepeket és eredményekben
gazdagabb, szebb, boldogabb új évet kinánok minden játékosnak , szurkolónak és családjáknak is.

péntek 27 november 2009 - 23:08:31 in egyéb

Hamarosan felkerül az oldalra a téli felkészülés edzésterve.

Hajrá PSE!

Az oldalon rövid beszámoló olvasható az előző mérkőzésről!
Nemsokára új szavazás, szívesen fogadok témákat az új szavazáshoz!
(az oldalon a chat-boxban, vagy emailben a menüben található Kapcsolat fülre kattintva)

Felhasználói látogatások
hétfő 23 november 2009 - 16:04:49 in egyéb

Gondoltam összeszedem egy kisebb rangsorba a leghűségesebb tagokat, ha már az előbb itt tabelláztam
(Persze van aki már régebb óta regisztrált, ebben most nem tettem különbséget)

gólok: -

Püspökhatvan:Fűrész B., Ocztos T., Patonai P., Kékesi P., Molnár G., Bóta G., Vizler V., Lami G.(Kékesi K.), Nándori A.(Jakubecz T.), Küzmös Sz.(Nemesi T.), Vizler Z.

Ezen a találkozón játszott igazán úgy a csapat, ahogy azt soha többet nem szabad. Semmi nem jött össze, görcsös volt mindenki és valamilyen szinten hitevesztett is szerintem. Helyzetünk azért akadt, büntetőt is rúgtunk, de az a becsületgól sehogy sem akart megszületni. Most a téli felkészülés ill. pihenés alatt remélem regenerálódik a csapat és tavasszal újult erővel sikeresebben tudunk szerepelni a bajnokságban.

Ifi: 4 - 1 (3-0)

gólok: Csapó T.(pen)

Püspökhatvan: Borbély G., Bátyi T., Ocztos A., Lami B., Gimesi H., Dallos B., Csapó T., Czifra B., Klenk M., Pálházi T. Czerovszki J.

Mivel késve érkeztünk a meccsre ezért csak kb.65 perces mérkőzést játszottunk. Az elején voltak lehetőségeink a góllövésre de sajnos kimaradtak a helyzetek, és a hazaiak kihasználták a védekezési hibáinkat és megérdemelten nyertek. Kapusunk a 2. félidő elején büntetőt védett.