kedd 25 március 2008 - 22:52:37 in mérkőzések

ifi: 13:00
ifi: 12:1

felnőtt: 2-2 (0:0)
gól: Vizler Z.(2,p)

Az első félidö lezajlott gól nélkül, habár mi rúgtunk egyet... de nagyon senki sem tudja az okát annak, hogy játékvezető miért érvénytelenítette. A második félidőben szereztük meg a 2 gólos előnyt, amit sajnos nem tudtunk tartani a mérkőzés végéig, pedig az utolsó percekben volt még gólszerzési lehetőségünk is. Sárgalapokat mind a két csapat gyűjtötte, nálunk 2-en sajnos a 3.-at szerezték már meg. Ezen a hétvégén pedig Isaszegen kell helytállnunk. Remélem minél többen kilátogatnak a mérkőzésre. A pontos kezdés és a további mérkőzések megtalálhatóak a naptárban, és a pmlsz tabella linkre kattintva is.

felnőtt: 0-0

Harcos meccs volt, mind a két csapat hajtott az jó eredményért, amit ugye papírforma szerint a Verőcének lett volna könnyebb megszereznie. A hazaiak egy kapufával és egy jó szabadrúgással veszélyeztették kapunkat, ezen felül számottevően nagy helyzet nem volt talán (1-2-től kisebbtől eltekintve most) az egyik oldalon sem. Megérdemelten és egy kis szerencsével hoztuk el az 1pontot idegenből, amely elég jó eredménynek számít így a tavaszi szezon elején. Csak így tovább!

Rád - Püspökhatvan
hétfő 10 március 2008 - 01:49:41 in mérkőzések

Barátságos mérkőzés
2008.03.09. 14:30
vasárnap

3 - 4
Gólok: Vizler V.(2) , Nemesi T., Nándori A.

Edzsőmérkőzéshez méltóan kezdődött a meccs, jó volt az idő, kicsit kemény de jó derbi igérkezett a nézők számára. Az első félidőben igyekeztünk hasznosan passzolgatva játszani, még csak kisebb-nagyobb sikerrel ugyan, de megvolt az eredménye. 0 - 2-es állásnál feljöttek a rádiak 2-2-re, ezután szereztünk egy találatot és vezettünk végig, azaz pontosabban kb a 60. percig, amikor ugyanis egy igen illuminált állapotban lévő hazai nézö verekedést kezdeményezett a kispadunknál és ezzel "lefujatta" a meccset. Mindenki megbotránkozott a "szurkoló" viselkedésén, még a rádi játékosok és vezetőség is. Sajnos így nem lett lejátszva teljesen a mérkőzés, pedig biztos vagyok benne, hogy volt a PSE pályán lévő játékosai lábában még egy két gól, vagy szép mozdulat.
Sportbál
szerda 05 március 2008 - 01:54:54 in egyéb

Sportbál

Szeretettel meghívunk mindenkit a március 8-án (szombaton) megrendezésre kerülő Sportbálra. Helyszín a püspökhatvani Művelődési Ház, ahol a Szénási zenekar lesz a zeneszolgáltatónk. Tombola mint eddig minden évben lesz, ahol igyekszünk értékesebb ajándékokat is kisorsolni.

Gólok: Vizler V.(p) Vizler Z. (2)

Az első félidőben emberelőnyhöz jutottunk 0 - 1-ás állásnál, az ellenfél kapusa elütötte Vizler Viktort, a 11-est értékesítettük. Ezt követően Vizler V.-t is kiállították, és a Gödöllő elhúzott 1 - 3-ra. Próbáltunk felzárkózni, de a végeredmény igy is 3 - 6 lett. A mérkőzés vége felé még Ocztos Tamást is kiállították tőlünk, így 9-en fejeztük be a találkozót.